Naujienos
2017-09-29

2017 m. rugsėjo 27 d. Kauno apskrities priklausomybės ligų centre vyko Lietuvos Respublikos Seimo priklausomybių prevencijos komisijos posėdis
Naujienos

2016-05-03


Garbės ženklais įvertinti net du Kauno apskrities priklausomybės ligų centro darbuotojai

Kategorija: Naujienos
Įrašė: administratorius
string(143) "Smarty error: [in evaluated template line 9]: syntax error: unrecognized tag: behavior:url(#default#VML); (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(117) "Smarty error: [in evaluated template line 9]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(144) "Smarty error: [in evaluated template line 10]: syntax error: unrecognized tag: behavior:url(#default#VML); (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(118) "Smarty error: [in evaluated template line 10]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(144) "Smarty error: [in evaluated template line 11]: syntax error: unrecognized tag: behavior:url(#default#VML); (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(118) "Smarty error: [in evaluated template line 11]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(144) "Smarty error: [in evaluated template line 12]: syntax error: unrecognized tag: behavior:url(#default#VML); (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(118) "Smarty error: [in evaluated template line 12]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(696) "Smarty error: [in evaluated template line 631]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Įprastoji lentelė"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in evaluated template line 631]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"


"Mediko profesija kasdien reikalauja naujų žinių, išmanymo, naujų technologijų įvaldymo. Galima sakyti, kad mediko kelias - tai kasdienis naujų, kintančių iššūkių įveikimo kelias", - sakė sveikatos apsaugos ministras Juras Požela. - "Sveikinu jus su profesine švente! Nieko nėra tauresnio, kaip tausoti žmogaus sveikatą ir gelbėti jo gyvybę. Linkiu kantrybės, profesionalumo, geranoriškumo, sumanumo ir sėkmės dirbant žmogaus labui".

Sveikatos apaugos ministras, Juras Požela, gegužės 3 dienos vakare Nacionaliniame operos ir baleto teatre teikė garbės ženklus medikams, kurie savo darbu nusipelnė žmonių pagarbos, dėkingumo ir pripažinimo. Lietuvos medicinos darbuotojams buvo perduoti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimo ir padėkos žodžiai. Susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė.

Tarp apdovanotųjų net du Kauno apskrities priklausomybės ligų centro darbuotojai. Įstaigos direktoriui, daktarui Tatuvydui Zikarui, įteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir garbės ženklas, už darbą ir organizavimą sveikatos priežiūros srityje. "Džiaugiuosi, žinoma, tokiu įvertinimu. Į jį sutelpa viso mano gyvenimo darbas. Neslėpsiu, tai ir šiek tiek sentimentalus momentas, kuris priverčia dar kartą atsisukti atgal ir prisiminti ką nuveikei, ką padarei. Džiaugsmas tuo didesnis, kai supranti, kad visa tai svarbu ne tau vienam, - apdovanojimą komentavo KAPLC direktorius. - Ir žinoma, tai paskatinimas: nesustoti, kurti, generuoti idėjas, siekti tikslų. Noriu padėkoti KAPLC kolektyvui, su kuriuo dirbam jau 15 metų. Šiuo apdovanojimu dalinuosi su jais".

KAPLC stacionarinio priklausomybės ligų skyriaus vedėjui, psichiatrui Leonui Kačinskui suteiktas nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas. Garbės ženklu apdovanojami gydytojai už ilgametį nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą Lietuvos žmonių sveikatos labui.

"Tai vienintelis apdovanojimas, kuris man, kaip gydytojui, brangus. Tačiau svarbiau už bet kokius apdovanojimus, man visada buvo žmogus. Pacientas. Jo sveikata, - nedaugžodžiavo L. Kačinskas. - Todėl iš esmės šis įvertinimas nieko nepakeis, tik paglostys širdį. Vien sau šio apdovanojimo prisiimti negaliu ir labai noriu juo pasidalinti su visais gydytojais ir visais kolektyvais, su kuriais man teko dirbti, mokytis ir tobulėti".