Žmogaus amžių veide dažniausiai parodo kelios, ryškios, tam tikrose vietose atsirandančios raukšlės. Tai gali būti ne vien amžiaus atspindys. Raukšlės atsiranda nuo pervargimo, streso, migrenos, žalingo gyvenimo būdo. Jas pašalinus pastebima, kad žmogaus išvaizda vizualiai gali atjaunėti net keliolika metų. Taip pat pagerėja savijauta, pasitikėjimas savimi. Mes gyvenimą pirmiausiai matome akimis, o tik paskui suvokiame prasmę ir tikrąją vertę.

Išvaizdos problemoms pašalinti ir panaikinti yra efektyvi priemonė, tai Botulino injekcijų procedūra. Procedūros metu veikiamos konkrečios veido mimikos raumenų sritys, formuojančios raukšles. Todėl rezultatai pasimato jau po kelių dienų. Po procedūros atlikimo reikia pacientui dar kelis kartus lankytis klinikoje, nes gali prireikti papildomų korekcijų. Po botulino injekcijos,  keletą minučių gali būti matomas paraudimas. 

Botulino toksinas, tai baltymas, kurį gamina bakterija Clostridijum botulinum. Jis naudojamas veido raukšlių mažinimui bei kaip priemonė delnų, pėdų, pažastų perteklinio prakaitavimo pašalinimui.

Botokso injekcijos efektas trunka šešis mėnesius, raumenų veikla atsinaujina. Po pusės metų vėl gali atsirasti raukšlės. Tuomet patartina pakartoti procedūrą, bet ne dažniau kaip du kartus per metus. Šis vaistas blokuoja mimikos raumenų veiklą, todėl raukšlės nebegilėja. Ir medikamentui nustojus veikti, jos jau nebūna tokios gilios. Kartojant injekcijas, jos dar labiau išsilygina.

Neurotoksinas  neleidžia nerviniam impulsui sklisti nervo ir raumens jungtyje bei reguliuoja raumens susitraukimą. Tuomet, kadangi mediatorius  neišsiskiria, raumuo atpalaiduojamas, tampa nejudrus – sukeliamas laikinas jo paralyžius. Raumeniui atsipalaidavus išsilygina odoje esančios raukšlės, sustabdomas naujų raukšlių formavimasis. 

Botulino toksino injekcijos yra neskausmingos ir trunka maždaug 20 – 30 minučių. Odos plotai, kur bus leidžiamas botulino toksinas yra patepami anestezuojančiu tepalu. Po keleto minučių  plona adata preparatas tam tikromis dozėmis yra suleidžiamas į numatytas vietas kaktos, nosies, lūpų, smakro zonose.

Dar viena labai efektyvi priemonė sustabdyti ir panaikinti susidariusias raukšles yra Hialurono rūgštis. Mokslininkai nustatė, kad hialurono rūgštis atlieka labai svarbų vaidmenį išlaikant odą sveiką, nes turi drėkinamųjų savybių. Tyrimai parodė, jog hialurono rūgšties kiekis žmoguje mažėja su amžiumi, o nuo 60 metų jos visiškai negamina.

Pagrindinė hialurono rūgšties paskirtis yra išlaikyti vandenį ir tokiu būdu užtikrinti, kad mūsų audiniai būtų gerai lubrikuoti ir sudrėkinti. Hialurono rūgštis yra ypatingai švelni ir turi labai didelę naudą  visų tipų odai. Ši rūgštis veiksmingai padeda nuraminti odą, todėl yra puiki priemonė spuoguotai odai. Šios rūgšties molekulė gali pritraukti 1000 kartų daugiau vandens, nei pati sveria. Ji odoje suriša vandenį su odos ląstelėmis.       Šiais laikais žmogui yra daug priemonių bei būdų kaip gyventi sveikai ir pagerinti savo išvaizdą. Į visus rūpimus klausimus galima rasti atsakymą pas mus svetainėje kategorijoje „HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS“.